|
nie ma chętnych, a mogłaby być nie lada zabawa, wybiegając dużo w przód, po zakończonym sezonie moglibyśmy zebrać 10 najlepszych i zagrać wirtualnie z ekipią innego forum, kto wie, może zrobiłaby się z tego jakaś globalna liga
tylko ludu brak
Ostatnio edytowane przez Genio : 24.03.2009 o godz. 19:13.
|