Ja jeszcze aspekt kibiców poruszę. Troche smucą te puste trybuny B i A.
http://galeria.wislakrakow.com/20090322/norek/19.jpg
http://galeria.wislakrakow.com/20090322/norek/22.jpg
http://www.youtube.com/watch?v=i2XqeOX8mcU 2:10
Czy to jest mecz z Pcimem Dolnym czy DERBY? Już sama nazwa zachęca do przyjścia. Jeśli to wina jedynie cen biletów to ja nie wiem na co zarząd czeka, a jeśli po prostu brak chętnych to nie wiem po co nam stadion na 35000...