Wyświetl pojedynczy post
eye63
Senior Member
 
 
Od: 06.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1451
Stary 24.03.2009, 11:54
Bulik - przerwa jest po operacji, jeśli nie ma operacji, to nie ma długiej przerwy. Z tym, że Brożek cholernie ryzykuje. Moim zdaniem powinien się przebadać od każdej możliwej strony, a w tym wypadku widać, że jak najszybciej chce wrócić. Tyle że, jak wróci i wtedy mu się coś stanie z tą nogą, to będzie jeszcze większa kaplica niż ta, którą teraz przewidywali.
Odpowiedz cytując