Kiedyś ładnie zagadneli o tym braku dryblingów Zienia komentatorzy C+ mówiąc, że nawet taka gwiazda jak Beckham na skrzydle nigdy nie miał dobrego dryblingu, bo w jego przypadku jak i Zienia liczyły się przede wszystkim dośrodkowania. Zieniu jeszcze nie jest emerytem, a skrzydłowego jego klasy(chociażby na ławkę, bo myślę ze znajdą kogoś lepszego do podstawowej "11:

)tanio nie znajdziemy. Tak więc na jakiś 1-2 letni kontrakt napewno zasługuje:
Statystyki od przyjścia do Wisły:
04/05 24/8 bramek
05/06 27/8
06/07 23/0 - no ale wtedy cała ekipa cienko grała
07/08 28/16
I do tego pewnie jeszcze wiecej asyst.