Wyświetl pojedynczy post
Ala1955
Czarownica
 
 
Od: 04.2008
Skąd: z Łysej Góry

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6686
Stary 24.03.2009, 08:32
puchaty1906 napisał(a):Wyświetl post
Kamil, z tego co wiem to PKP Przewozy regionalne to teraz (po reorganizacji) są tylko pociągi jeżdzące w obrębie wojewódźtwa, co za tym idzie możesz jeździć tylko osobówkami.
Nie całkiem - długość i lokalizacja trasy nie ma znaczenia, liczy sie rodzaj pociągu. Pociągi pośpieszne przeszły do spółki Intercity i nie są już pod egidą Przewozów Regionalnych. A pociagi osobowe zostały w Przewozach i mają różne trasy (nie tylko w obrębie jednego województwa).
"Jesteśmy dumą tego miasta..."
Odpowiedz cytując