puchaty1906 napisał(a):

|
Kamil, z tego co wiem to PKP Przewozy regionalne to teraz (po reorganizacji) są tylko pociągi jeżdzące w obrębie wojewódźtwa, co za tym idzie możesz jeździć tylko osobówkami.
|
Nie całkiem - długość i lokalizacja trasy nie ma znaczenia, liczy sie rodzaj pociągu. Pociągi pośpieszne przeszły do spółki Intercity i nie są już pod egidą Przewozów Regionalnych. A pociagi osobowe zostały w Przewozach i mają różne trasy (nie tylko w obrębie jednego województwa).