Wyświetl pojedynczy post
AYALA
Senior Member
 
Od: 07.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#429
Stary 24.03.2009, 08:03
myśle że Wisła też ten mecz świetnie wytrzymała fizycznie, w drugiej połowie pasom zabrakło ewidentnie pary a Biała Gwiazda włączyła dopalacze.Uważam że jest to dobry prognostyk przed następnymi meczami w których bedzie walka do samego końca na noże.
Co do Zienia to uważam że koniecznie powinien zostac, nikogo lepszego na jego miejsce za darmo sie nie znajdzie.
Ostatnio edytowane przez AYALA : 24.03.2009 o godz. 08:13.
Odpowiedz cytując