puchaty1906 napisał(a):

|
Kamil, z tego co wiem to PKP Przewozy regionalne to teraz (po reorganizacji) są tylko pociągi jeżdzące w obrębie wojewódźtwa, co za tym idzie możesz jeździć tylko osobówkami.
|
Nie do konca bo ja np jezdze czasem takim pociagiem (PKP przew. region.) ktory jedzie z Poznania przez Wroclaw i jeszcze troche dalej