Wyświetl pojedynczy post
fanTS1906
Senior Member
 
 
Od: 11.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6685
Stary 24.03.2009, 01:23
puchaty1906 napisał(a):Wyświetl post
Kamil, z tego co wiem to PKP Przewozy regionalne to teraz (po reorganizacji) są tylko pociągi jeżdzące w obrębie wojewódźtwa, co za tym idzie możesz jeździć tylko osobówkami.
Nie do konca bo ja np jezdze czasem takim pociagiem (PKP przew. region.) ktory jedzie z Poznania przez Wroclaw i jeszcze troche dalej
Odpowiedz cytując