Wyświetl pojedynczy post
Pero
Senior Member
 
 
Od: 04.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1892
Stary 24.03.2009, 01:12
No to szkoda że wcześniej tego nie ustalili bo Wisełka sporo straciła na karnetach. Niestety znam takie osoby które nie kupiły żeby nie przenosić się na E lub D bo woli grzać tyłek na A i B.
Odpowiedz cytując