Wyświetl pojedynczy post
MatMario
Senior Member
 
 
Od: 05.2004
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#427
Stary 24.03.2009, 00:44
1q2 napisał(a):Wyświetl post

1.Każdego drażniła ta 1 połowa ale jak tak sobie wszedłem na forum tych dziwnych schizofreników co nigdy na psy nie zejdą - to uważam że dobrze że taki przebieg miał ten mecz.Gdybyśmy im od kopa zasadzili ze 2 gole, to podwineli by pejsy, trochę ponarzekali i tyle by z tego było.
A tu w przerwie wszyscy już zdążyli się spuścić z zachwytu i nagle taki klops w drugiej połowie
wiecie jak to jest jak człowiek się już nastawi - 'w końcu' ,'po tylu latach', 'to nasz dzien','idziemy opijać wygraną', 'pierwszy raz w życiu pójde do szkoły/pracy z podniesiona głową'....a tu 20 minut i taki ****
Normalnie jakbyś skopiował mojego posta z wczoraj z 3 w nocy, który się jakimś cudem zdematerializował.

Ja widzę jeszcze jeden pozytyw, była szybkość, był start do piłki. Ja wiem że pasiaści to nie sprinterzy ale fajnie to czasami wyglądało. Nawet jakieś dryblingi.

Reakcja Skorży była szybka, to się ceni. Lepiej reagować niż czekać na cud. Chociaż ten Beto to taki dramat do końca nie był, ale drużyna z nim nie gra a to smuci.

Dramaturgia tego meczu to 100%. Z piekła do nieba, ale jak padła ta bramka w 47 minucie to wiedziałem że ich powieziemy i to wysoko.
jackass: -Sęk w tym, że jak my im sprzedajemy bilety, to bierzemy pełną odpowiedzialność za nich.
Press: -Czyli to klub dystrybuowałby bilety na mecze wyjazdowe?
jackass: -I tak to musimy robić,zawsze tak jest.
Press: -Przed konfliktem SKWK się tym zajmowało?
jackass: -Tak, oni to robili.
Odpowiedz cytując