kONwalia napisał(a):

|
Otóż to, nie dajmy się zwariować, nie popadajmy w paranoje.
|
Ma prawo nie podobać mi się określanie naszych zawodników w ten sposób. To nie paranoja, po prostu niech pan Olbrycht - jeśli faktycznie z niego taki luzak - szuka sobie człekokształtnych w swoim - nie wiślackim - otoczeniu.