Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#499
Stary 23.03.2009, 23:50
kONwalia napisał(a):Wyświetl post
Otóż to, nie dajmy się zwariować, nie popadajmy w paranoje.
Ma prawo nie podobać mi się określanie naszych zawodników w ten sposób. To nie paranoja, po prostu niech pan Olbrycht - jeśli faktycznie z niego taki luzak - szuka sobie człekokształtnych w swoim - nie wiślackim - otoczeniu.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując