Wyświetl pojedynczy post
FraMat
Senior Member
 
 
Od: 03.2003

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#43
Stary 23.03.2009, 23:06
Trzeba zagrać jak grały te drużyny, które radziły sobie z Lechem: pressing w srodku pola, eliminowanie z rozgrywania Stilica - wystarczy, że na poczatku meczu Stilic odczuje kilka twardych wejść i gaśnie, co wynika z jego fizycznej słabości. On dobrze operuje piłką, kiedy mu się na to pozwala i kiedy nie obawia się twardej gry i nieustepliwego rywala. Stilic cały czas ma nadzieję na odejście latem i nie będzie wkładał nogi tam, gdzie moze zaboleć.
Lechici mogą zagrac trzema defensywnymi pomocnikami w środku tak więc tam zapowiada się ostra walka. Nie można pozwolic im na rozgrywanie i samemu bronić się przed presingiem lepiej niż w meczu z Cracovią. Nasi, podczas derbów, nie wiedzieli jak zagrac przeciwko wysoko grającym Pasom. A przeciez jest oczywiste, że przeciwnik zagęszczający środek i atakujacy presingiem na naszej połowie, przeszkadzajacy w wyprowadzaniu akcji, angazuje w środku i na naszej połowie, większą ilość piłkarzy z czego wniosek, że przed jego polem karnym jest ich mniej. Taktyka Skorzy a la Liverpool może więc byc tu skuteczna, jesli nasi napastnicy poradza sobie z twardymi stoperami i obrońcami bocznymi. Nie nalezy bac się wciagania Lecha na nasza połowę poprzez rozgrywanie piłki i wymienianie piłki, oraz długie utrzymywanie sie przy niej na własnej poowie, po to, by wykorzystac nastepnie szybkość Patryka, Rafała czy Wtorka
To tylko moje zdanie, z którym nikt nie musi się zgadzać

...nie będę wchodził w dalsze dyskusje z idiotą....


Odpowiedz cytując