Wyświetl pojedynczy post
Townshend
Member
 
Od: 02.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#9412
Stary 23.03.2009, 22:50
Odnośnie polityki transferowe made in Brazil. Nie ma co się łudzić, Wisła nie sprowadzi już żadnego piłkarza, za free, grającego regularnie w pierwszym składzie, Marcelo to był niewyobrażalny wręcz zbieg pozytywnych okoliczności. Takiemu to chociaż nie brakuje ogrania, rytmu meczowego, przyszedł do nas zawodnik jak na polską ligę kompletny. Całkowite przeciwieństwo Beto, grał przez ostatnie lata ogony, jedyny jaki z niego pożytek to umie się chłopak zastawić, jak na I ligę to zdecydowanie za mało. Nie będę go jeszcze przekreślał ale bardzo długa droga przed nim by sprostał aspiracjom klubu. Jak dla mnie 2-3 sezony, ciekawe czy Wisła jest na to gotowa? I czy jest skłonna tak długo w niego inwestować?

W Europie nic już Wisła nie znaczy, w lidze nazwa zobowiązuje, trzeba się więc cieszyć tym co jest a nie jest dobrze niestety.
Odpowiedz cytując