Wyświetl pojedynczy post
kONwalia
Member
 
Od: 03.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#498
Stary 23.03.2009, 22:31
Oj nie ma co się obrażać, nie powiedzieli jak "goryl", "pawian" czy "orangutan" ale jak "małpka" - a to jest zmiękczenie, dla mnie całkiem sympatyczne. Takiego samego porównania użył gość radia Biała G bodajże R. Czerwiec.
arsfan90 napisał(a):Wyświetl post
Nie no żal.pl
Nie dołączajmy się do tego syfu i nie oskarżajmy wszystkich za wszystko
Otóż to, nie dajmy się zwariować, nie popadajmy w paranoje.
a jeśli przyjedzie paść, to paść na szczycie...
Odpowiedz cytując