Oj nie ma co się obrażać, nie powiedzieli jak "goryl", "pawian" czy "orangutan" ale jak "małpka" - a to jest zmiękczenie, dla mnie całkiem sympatyczne. Takiego samego porównania użył gość radia Biała G bodajże R. Czerwiec.
arsfan90 napisał(a):

Nie no żal.pl
Nie dołączajmy się do tego syfu i nie oskarżajmy wszystkich za wszystko
|
Otóż to, nie dajmy się zwariować, nie popadajmy w paranoje.