Wyświetl pojedynczy post
sambo
dziarski chłop
 
Od: 04.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3148
Stary 23.03.2009, 22:27
Mareq napisał(a):Wyświetl post
O
[b]A teksty o centralce są zwyczają paranoją zresztą dementowaną przez fakty , vide 5 mld E na projekty energetyczne , których to pienięcy Niemcy wcale w ten sposób wydawać nie chcieli .

erkmhm


stara zasada tresowania psów i ludzi mówi - nigdy nie bądź łaskawcą - bądź zawsze zrzędą.

Z tego też powodu treserzy nakazują właścicielom swoich psów aby od maleńkiego dając psu jadła do michy w momoencie, kiedy pies zaczyna jeść tę michę odunąć i przytrzymać przez parę chwil.

Bo pies musi wiedzieć jaka jest hierarchia wartości - kto jest psem a kto panem.

Doprawdy - wzruszyło mnie te 5 miliardów.

Tak samo jak wzruszyły mnie państwowe wielomiliardowe dotacje do przedsiebiorstw i banków w Niemczech i Francji podczas gdy w Polsce ludzie ze stoczni idą na bruk.

Tresuj pieska Mareczku - wiecej dowiesz sie o polityce


PS: Wilku z martwych powstał !!!
Ostatnio edytowane przez sambo : 23.03.2009 o godz. 22:31.
"Zachowanie się publiczności krakowskiej, a raczej zwolenników Cracovii na ostatnich jej meczach, stało się naprawdę skandalicznem. Tylko ten sędzia jest dobry, sprawiedliwy i obiektywny, który jej dogadza, każdy inny jest "kaloszem", "papuciem", "zbrodniarzem". Doprowadziło to do najzwyklejszego terroru. " Tygodnik Sportowy rok 1924, nr 43