Wyświetl pojedynczy post
Robek
Senior Member
 
Od: 08.2004
Skąd: STOŁECZNE MIASTO KRAKÓW

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#29
Stary 23.03.2009, 22:22
Nasi chyba wyszli za bardzo posrani i tyle nic im nie wychodziło
nawet był taki moment żeobroncy,pomocnicy nie chcieli piłki od Mario
to musiał grać długą a to jak wiadomo (patrz Korea i Japonia za czasów J.E. nie wychodziło)
tak i teraz nie wychodziło-bo co to za taktyka
dopiero zjeba w szatni pomogła i zaczeli grać inna sprawa że sąsiedzi opadli z sił

PS:

I PO CO IM TO BYŁO
Odpowiedz cytując