Wyświetl pojedynczy post
Robek
Senior Member
 
Od: 08.2004
Skąd: STOŁECZNE MIASTO KRAKÓW

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#38
Stary 23.03.2009, 21:56
w/g mnie to Zieniu na lewą obrone a junior na lewą pomoc i tak sie beda wymieniać tak jak to juz kiedyś było z Brożkiem
Zieniu wyszedł jak obronca a i tak strzelił brame i asyste
tyle że Diaz bedzie po reprze i nie wiadomo kiedy wróci i w jakiej dyspozycji
a Regifo pojechał na repre?
jeżeli tak to super bo on zawsze potem dochodzi miesiąc do siebie (chyba tam nieźle wala? ‰ )
Odpowiedz cytując