w/g mnie to Zieniu na lewą obrone a junior na lewą pomoc i tak sie beda wymieniać tak jak to juz kiedyś było z Brożkiem
Zieniu wyszedł jak obronca a i tak strzelił brame i asyste
tyle że Diaz bedzie po reprze i nie wiadomo kiedy wróci i w jakiej dyspozycji
a Regifo pojechał na repre?
jeżeli tak to super bo on zawsze potem dochodzi miesiąc do siebie (chyba tam nieźle wala? ‰

)