Wyświetl pojedynczy post
Kamil
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 12.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6682
Stary 23.03.2009, 19:53
http://www.pr.pkp.pl/aktualne-oferty,s,0,3060.html czy na podstawie tego biletu turystycznego za 39zl, moge jezdzic pospiechami? czy tylko osobowkami? bo od tej ostatniej reorganizacji nie jezdzilem jeszcze pociagami
TYLKO WISŁA
Odpowiedz cytując