rafalek napisał(a):

Czy po gwarancyjnej wymianie płyty głównej, ma ona 2 lata gwarancji czy nie?
I jeszcze jedno. Po wymianie tej płyty, nie mam dzwięku w kompie. Gdy włączam test głośników to wszystko OK, idzie ten sygnałek, a gdy gram, albo chce posłuchać muzyki to nie ma ani śladu dźwięku. Czy może to by spowodowane brakiem jakiegoś sterownika, czy coś?
|
Hmmm z tego co ja wiem, to po wymianie plyty glownej na nowa gwarancja jest automatycznie przedluzana o jeden rok, ale pewnosci 100% nie mam(w zaleznosci to jest oczywiscie od producenta). A brak dziweku to jaki masz system windows i sprawdz czy ci czegos nie brakuje w sterach.