Wyświetl pojedynczy post
koyoot
Senior Member
 
 
Od: 02.2006
Skąd: my sie znamy??

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#516
Stary 23.03.2009, 19:50
rafalek napisał(a):Wyświetl post
Czy po gwarancyjnej wymianie płyty głównej, ma ona 2 lata gwarancji czy nie?

I jeszcze jedno. Po wymianie tej płyty, nie mam dzwięku w kompie. Gdy włączam test głośników to wszystko OK, idzie ten sygnałek, a gdy gram, albo chce posłuchać muzyki to nie ma ani śladu dźwięku. Czy może to by spowodowane brakiem jakiegoś sterownika, czy coś?
Hmmm z tego co ja wiem, to po wymianie plyty glownej na nowa gwarancja jest automatycznie przedluzana o jeden rok, ale pewnosci 100% nie mam(w zaleznosci to jest oczywiscie od producenta). A brak dziweku to jaki masz system windows i sprawdz czy ci czegos nie brakuje w sterach.
Odpowiedz cytując