Wyświetl pojedynczy post
koyoot
Senior Member
 
 
Od: 02.2006
Skąd: my sie znamy??

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#417
Stary 23.03.2009, 19:46
Incognito2192 napisał(a):Wyświetl post
Zieńczuk zasługuje na nowy kontrakt po jednym dobrym meczu? ;]
Jednym? Polecam obejrzec CALE poprzednie 3 mecze i przyjrzec sie jak gra pan Z. A takze w sumie spojrzec kto w naszym zespole ma najwiecej asyst dodam ze to sa dwaj pilkarze Pawel Brozek i... Marek Zienczuk.
Odpowiedz cytując