|
Wyrobią się, bo nie trzeba będzie jakoś kombinować, żeby piłkarze mogli grac. Po prostu, wjeżdżają maszyny, w dupie murawa bo i tak zmieniana, w ****ziec wszystko, wywieźć gruz i czysto. Poźniej to samo, nie ma ograniczenie miejsca, to szybko im będzie szło.
|