rafalek napisał(a):

|
kużwa gościu jaki zastój? Praca przy C idzie pełną parą, A wyburzą w czerwcu i mają półtora roku na wybudowanie nowej... Nowa C będzie wybudowana w 10 miesięcy to z A nie zdążą.
|
patrzac na to ze dopiero zaczna wyburzac w czerwcu i nie wiemy jak bedzie wygladac okres zimowy to nie sadze ze w 12 miesiecy sie wyrobia
rafalek napisał(a):

|
I czy wy tylko chcecie mieć stadion bo EURO będzie?
|
bardziej chodzi o to ze dzieki EURo harmonogram prac nie bedzie zaburzony inaczej budowaliby jeszcze dlugimi latami