Wyświetl pojedynczy post
Hudy
sssssssss..
 
Od: 10.2003
Skąd: IE

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1888
Stary 23.03.2009, 14:46
rafalek napisał(a):Wyświetl post
kużwa gościu jaki zastój? Praca przy C idzie pełną parą, A wyburzą w czerwcu i mają półtora roku na wybudowanie nowej... Nowa C będzie wybudowana w 10 miesięcy to z A nie zdążą.
patrzac na to ze dopiero zaczna wyburzac w czerwcu i nie wiemy jak bedzie wygladac okres zimowy to nie sadze ze w 12 miesiecy sie wyrobia
rafalek napisał(a):Wyświetl post
I czy wy tylko chcecie mieć stadion bo EURO będzie?
bardziej chodzi o to ze dzieki EURo harmonogram prac nie bedzie zaburzony inaczej budowaliby jeszcze dlugimi latami
Odpowiedz cytując