|
Boguskiemu wczoraj piłka nie odskakiwała od nogi, miał mało strat zagrał nieźle, Jirsak był niewidoczny wiec jego nie można ocenic
Nie mam wielkiego żalu do Pawełka za bramkę, dostał ode mnie 1 za 1 połowe bo nic nie obronil, a te jego dlugie wybicia na wysokosci wyskakujacych do blokowania napastnikow craxy...
Marcelo grał wczoraj słabo i to on a nie Głowa zawalił przy sytuacji Nowaka
Faktycznie co do Brożka to za wysokąnote mu dałe,, w pierwszej polowie kiwal sie sam ze soba
Gra Zienia mi sie nie podobala, jak dla mnei boczny pomocnik musi byc bardziej przebojowy (na Lecha Zieniu na Obronę?)
A Beto miał przytrzymywać piłke, nie przytrzymał jej w ogóle, nie zdążył zablokować Sasina, za to, że chce, żeby mu sie powiodło nie dam mu wyższej oceny niż tą która dałem
|