Wyświetl pojedynczy post
rafalek
Senior Member
 
 
Od: 11.2007
Skąd: Kraków - Београд

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1887
Stary 23.03.2009, 13:45
kużwa gościu jaki zastój? Praca przy C idzie pełną parą, A wyburzą w czerwcu i mają półtora roku na wybudowanie nowej... Nowa C będzie wybudowana w 10 miesięcy to z A nie zdążą. I czy wy tylko chcecie mieć stadion bo EURO będzie?
Косово је СРБИЈА!!
Odpowiedz cytując