Wyświetl pojedynczy post
palikot
Senior Member
 
Od: 11.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1886
Stary 23.03.2009, 13:34
****a... leszek moze grac przy dwóch trybunach, dwa, poczekajmy sobie jeszcze troszke, a niech UEFA zobaczy zastój w pracach i bedziemy mieli gówno a nie EURO... ****a nie wiem ci ludzie są ciezko myślący chyba, normalnie masakra.
Odpowiedz cytując