Wyświetl pojedynczy post
Genio
Senior Member
 
Od: 12.2002

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5
Stary 23.03.2009, 01:30
coś z gry, nagrane przed chwilą
- http://www.youtube.com/watch?v=vpY0tiZniBs&fmt=18

z początku tryb 2v2, a w połowie filmu tryb 4v4
Ostatnio edytowane przez Genio : 26.03.2009 o godz. 02:48.
Odpowiedz cytując