Wyświetl pojedynczy post
michu-k
Senior Member
 
Od: 06.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#351
Stary 22.03.2009, 21:32
Żaden DOBRY bramkarz nie zachowałby się tak jak Pawełek, czytaj stał wysunięty tak daleko. Z resztą to nie pierwszy raz. Przypomnij sobie Wisła - Korona, zeszły sezon. To nie jest jednorazowy przypadek.
Odpowiedz cytując