grogoriogreg napisał(a):

|
Najbardziej zawiodłem się na BETO, gdyż wierzyłem w jego umiejętności, niestety dziś mecz fatalny
|
OMG! A cóż on mógł pokazać przez pierwsze 30 minut kiedy Wisła grała piach i nie było żadnego pożytku? Co Ty byś chciał, rajd 50 metrowy zakończony wyminięciem bramkarza i strzelania gola dupą? Człowieku. Skoro Beto zagrał fatalne 30 minut, to jakie 30 zagrali Pawełek, Baszczyński, Głowacki, Brożek, Małecki, Sobolewski, Diaz, Zieńczuk i Ćwielong?
A poza tym moim zdaniem nie koniecznie dobra decyzja o ściągnięciu Beto. Bo teoretycznie jak można na dwóch rosłych stoperów wystawić dwóch filigranowych napastników? Beto by połamał Polczaka. Nie trzeba mieć papierów na trenera, nie trzeba wygrać Ligi Mistrzów żeby to dostrzec, tyle w temacie.
Pawełek- człowiek do odstrzału. Dosłownie do odstrzału. Gdybym ja był trenerem to nie powąchałby murawy, chyba że na treningu.