Wyświetl pojedynczy post
grogoriogreg
Senior Member
 
 
Od: 06.2007
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#345
Stary 22.03.2009, 21:16
Oceny na szybko:

I Połowa:
Pawełek 1
Baszczu 2
Brożek 2
Głowa 2
Marcelo 3
Małecki 1
Sobol 4
Diaz 2
Zieniu 1
Beto 0,5
Ćwielong 3
Boguski 3

II Połowa
Pawełek 5
Baszczu 6
Głowa 7
Marcelo 5
Brożek 5
Mały 6
Sobol 9
Diaz 6
Zieniu 5
Boguski 8
Ćwielong 8
Niedzielan za krótko
Jirsak za krótko, ale spodziewałem się jakiejś jednej ładnej akcji w jego wykonaniu

Najbardziej zawiodłem się na BETO, gdyż wierzyłem w jego umiejętności, niestety dziś mecz fatalny, ale go nie skreślajmy, na razie chyba dobry na końcówki meczów
Wiedziałem że Sobol strzeli gola, sam nawet go do tego wytypowałem, zawsze jak coś spier.... to w następnym meczu strzela gola.
Odpowiedz cytując