Wyświetl pojedynczy post
Mario Nh
Senior Member
 
 
Od: 08.2007
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#343
Stary 22.03.2009, 20:54
I na YouTube jakby się komuś ściągać nie chciało:

0-1

1-1

2-1

3-1

4-1


Mnie osobiście najbardziej cieszy bramka " Małego " ... jak " Brozio " z PAO.
Cieszynka " Pepe " niczym Kalu Uche...
Odpowiedz cytując