EnDrJu92 napisał(a):

A ja sie w****i...
Postawilem na Wisłe,Barce,Real,Inter,Liverpool i na PAOK co kurs byl na nich 1,15 ;/ a tu remis wszystko weszlo tylko ten jeden mecz nie ;///////
Dobrze ze WISELKA wygrala
|
nie płacz bo PAOK prowadzi
ku... tydzien bez kompa to dramat!!;////
edit:to sie pochwal ile wygrałeś
