Wyświetl pojedynczy post
rocco_1906
Senior Member
 
 
Od: 07.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1616
Stary 22.03.2009, 20:49
EnDrJu92 napisał(a):Wyświetl post
A ja sie w****i...

Postawilem na Wisłe,Barce,Real,Inter,Liverpool i na PAOK co kurs byl na nich 1,15 ;/ a tu remis wszystko weszlo tylko ten jeden mecz nie ;///////

Dobrze ze WISELKA wygrala
nie płacz bo PAOK prowadzi


ku... tydzien bez kompa to dramat!!;////

edit:to sie pochwal ile wygrałeś
Ostatnio edytowane przez rocco_1906 : 22.03.2009 o godz. 20:54.
ALEXANDER
THE GREAT
OVECHKIN
Odpowiedz cytując