|
powiem to - piłkarsko lepiej zagralismy z Bełchatowem tylko tam nie bylo bramek. tu zupelnie na odwrót.
widzieliscie w****ienie Skorzy po zoltku dla Marcelo. Ciekawe na kogo, na sedziego czy Marcelo.
no i ta grupka na górce w parku Jordana... pasiaki ?
|