Wyświetl pojedynczy post
tommiyacht
Senior Member
 
 
Od: 09.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#338
Stary 22.03.2009, 20:26
powiem to - piłkarsko lepiej zagralismy z Bełchatowem tylko tam nie bylo bramek. tu zupelnie na odwrót.

widzieliscie w****ienie Skorzy po zoltku dla Marcelo. Ciekawe na kogo, na sedziego czy Marcelo.

no i ta grupka na górce w parku Jordana... pasiaki ?
Odpowiedz cytując