Wyświetl pojedynczy post
buczu1906
Junior Member
 
Od: 09.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#323
Stary 22.03.2009, 20:00
nawet w najbardziej optymistycznej wersji nie zakładałem ze strzelimy 4 bramki I dobrze ze się tak stało brameczki są nam potrzebne do bezposredniego bilansu z Legią i Lechem.
cóz czekam na foty z meczu
brawo chłopaki za drugą połowę!!!
Odpowiedz cytując