Temat
:
[21. kolejka] Wisła Kraków - Cracovia Kraków 22.03.2009 - niedziela, godz. 17:00
Wyświetl pojedynczy post
buczu1906
Junior Member
Od: 09.2008
Offline
#
323
22.03.2009, 20:00
nawet w najbardziej optymistycznej wersji nie zakładałem ze strzelimy 4 bramki
I dobrze ze się tak stało brameczki są nam potrzebne do bezposredniego bilansu z Legią i Lechem.
cóz czekam na foty z meczu
brawo chłopaki za drugą połowę!!!
buczu1906
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do buczu1906
Znajdź inne posty napisane przez buczu1906