Incognito2192 napisał(a):

|
i po co te wycieczki osobiste i odchodzenie od tematu? Masz jakieś pretensje, czy osobiste aluzje do mnie - napisz na prywatną wiadomość, a nie zachowuj się tutaj jak dziecko.
|
Drużyna odniosła wysokie zwycięstwo mimo pechowej straty bramki i ciężkiej sytuacji kadrowej, ale niektórym jak widać to nie w smak. Bardziej "cool" jest jechać po wszystkich i wszędzie.
Tyle mam Ci do powiedzenia, kolego.