Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4
Stary 22.03.2009, 19:59
Incognito2192 napisał(a):Wyświetl post
i po co te wycieczki osobiste i odchodzenie od tematu? Masz jakieś pretensje, czy osobiste aluzje do mnie - napisz na prywatną wiadomość, a nie zachowuj się tutaj jak dziecko.
Drużyna odniosła wysokie zwycięstwo mimo pechowej straty bramki i ciężkiej sytuacji kadrowej, ale niektórym jak widać to nie w smak. Bardziej "cool" jest jechać po wszystkich i wszędzie.
Tyle mam Ci do powiedzenia, kolego.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując