Wyświetl pojedynczy post
kibic sukcesu 2007
Senior Member
 
 
Od: 10.2007
Skąd: Grzegórzki

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#318
Stary 22.03.2009, 19:40
Co by nie mówić i tak nie rozumiem tych wyjść Pawełka na 20-30 metr jak mamy piłkę, chce być 11 zawodnikiem w polu? Przecież i tak wszystkie jego kiwki wzbudzają palpitacje serc kibiców, więc nie wiem po co to robi.
Odpowiedz cytując