Wyświetl pojedynczy post
Kamson
Senior Member
 
 
Od: 04.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#314
Stary 22.03.2009, 19:35
W przerwie Pawełka miałem ochote wychłostać, ale tak na spokojnie to nie mógł się tego "strzału" spodziewać, przy bramce bym go zbytnio nie obwiniał. Druga połowa cud miód i tak trzeba grać zawsze. Da sie strzelać bez Pawła na boisku? Da sie! Teraz złapać odpowiedni rytm i jazda w góre tabeli.

ZAAAAAAAAAAAAWSZE NAD WAMI!


z forum Cracovii
Cytat:
Autor: reborndragon (IP zapamiętane)
Data: 22 mar 2009 - 19:38:58

Zawszę wierzę w to że wygramy, za każdym razem siedzę i próbuję sobie wbić do głowy, że naprawdę mamy szanse, ale ostatnimi czasy za każdym razem wstaje sprzed ekranu smutny, jak i dziś ...
internet fans
Ostatnio edytowane przez Kamson : 22.03.2009 o godz. 20:02.
WISEŁKA NIGDY NIE ZGINIE
Odpowiedz cytując