Temat
:
[21. kolejka] Wisła Kraków - Cracovia Kraków 22.03.2009 - niedziela, godz. 17:00
Wyświetl pojedynczy post
Luissss81
Senior Member
Od: 06.2007
Skąd: Ząbkowice śląskie/manchester
Offline
#
309
22.03.2009, 19:24
3 punkty cieszą , ale gra mimo wyniku bardzo słaba.Ktoś napisał,że Wisła bez Brożka też potrafi.Według mnie to nie jest do końca tak.Graliśmy ze słabym zespołem a mimo wszystko cięzko było o płynną grę.Nie było widać tej jakości co kiedyś
WISŁA TO MY
Luissss81
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Luissss81
Znajdź inne posty napisane przez Luissss81