Wyświetl pojedynczy post
Luissss81
Senior Member
 
 
Od: 06.2007
Skąd: Ząbkowice śląskie/manchester

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#309
Stary 22.03.2009, 19:24
3 punkty cieszą , ale gra mimo wyniku bardzo słaba.Ktoś napisał,że Wisła bez Brożka też potrafi.Według mnie to nie jest do końca tak.Graliśmy ze słabym zespołem a mimo wszystko cięzko było o płynną grę.Nie było widać tej jakości co kiedyś
WISŁA TO MY
Odpowiedz cytując