Wyświetl pojedynczy post
pietruch
Senior Member
 
Od: 10.2005
Skąd: Słupsk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#305
Stary 22.03.2009, 19:09
Druga połowa to totalny holocaust .
Generalnie te dwie połowy to taki odwrócony 2mecz z Pao. I Sobol .......nął pięknie, i bramka Małego podobna do tej Brożka z Krakowa.
Jest pięknie
Odpowiedz cytując