Temat
:
[21. kolejka] Wisła Kraków - Cracovia Kraków 22.03.2009 - niedziela, godz. 17:00
Wyświetl pojedynczy post
kozaczy1906
Junior Member
Od: 01.2009
Offline
#
302
22.03.2009, 19:06
JAKI BYL WYNIK CABAJ JAKI BYL WYNIK HEHE
TYLKO WISLA ZADZI W KRAKOWIE
4- 1 mowi samo przez siebie zero zlodzen
WISLA TO CALE NASZE ZYCIE
kozaczy1906
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do kozaczy1906
Znajdź inne posty napisane przez kozaczy1906