Wyświetl pojedynczy post
Domas
Banita
 
Od: 07.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#23
Stary 22.03.2009, 18:52
mistrz mistrz nasz TS !!!

rozjedziemy ich w Poznaniu !!
5 kwietnia o 17.00 mecz z Lechem

zasłużone zwycięstwo

wspaniała postawa Sobola, Małego..
dzięki za wysiłek i za piekny mecz
Ostatnio edytowane przez Domas : 22.03.2009 o godz. 18:57.
Odpowiedz cytując