Temat
:
[21. kolejka] Wisła Kraków - Cracovia Kraków 22.03.2009 - niedziela, godz. 17:00
Wyświetl pojedynczy post
Domas
Banita
Od: 07.2008
Offline
#
23
22.03.2009, 18:52
mistrz mistrz nasz TS !!!
rozjedziemy ich w Poznaniu !!
5 kwietnia o 17.00 mecz z Lechem
zasłużone zwycięstwo
wspaniała postawa Sobola, Małego..
dzięki za wysiłek i za piekny mecz
Ostatnio edytowane przez Domas : 22.03.2009 o godz. 18:57.
Domas
Zobacz publiczny profil
Znajdź inne posty napisane przez Domas