Wyświetl pojedynczy post
Achmed
Senior Member
 
 
Od: 01.2007
Skąd: Kraków -->Aleje

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#194
Stary 22.03.2009, 17:31
Jaaaaa Pieeerdooooooo*********!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!
Paweeełeeek! k****a... ! Dziekujemy Ci za te lata spedzone w Wisle... ale Twój czas sie skonczyl...
Ostatnio edytowane przez Achmed : 22.03.2009 o godz. 17:35.
Hej Wisła Kraków! Lalalala!
Odpowiedz cytując