Temat
:
[21. kolejka] Wisła Kraków - Cracovia Kraków 22.03.2009 - niedziela, godz. 17:00
Wyświetl pojedynczy post
Achmed
Senior Member
Od: 01.2007
Skąd: Kraków -->Aleje
Offline
#
194
22.03.2009, 17:31
Jaaaaa Pieeerdooooooo*********!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!
Paweeełeeek! k****a... ! Dziekujemy Ci za te lata spedzone w Wisle... ale Twój czas sie skonczyl...
Ostatnio edytowane przez Achmed : 22.03.2009 o godz. 17:35.
Hej Wisła Kraków!
Lalalala!
Achmed
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Achmed
Znajdź inne posty napisane przez Achmed