Temat
:
Ogladaj mecze Wisły
Wyświetl pojedynczy post
Domas
Banita
Od: 07.2008
Offline
#
967
22.03.2009, 17:17
Suszanin
napisał(a):
http://www.justin.tv/neptyk1988
Będzie tu transmisja?
tu leci meczyk, ale zawiesza sie czesto
za to na RK leci na zmianę z Muszynianka...
Domas
Zobacz publiczny profil
Znajdź inne posty napisane przez Domas