Wyświetl pojedynczy post
Domas
Banita
 
Od: 07.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#967
Stary 22.03.2009, 17:17
Suszanin napisał(a):Wyświetl post
http://www.justin.tv/neptyk1988 Będzie tu transmisja?
tu leci meczyk, ale zawiesza sie czesto

za to na RK leci na zmianę z Muszynianka...
Odpowiedz cytując