Temat
:
Ogladaj mecze Wisły
Wyświetl pojedynczy post
jarek kazik
Senior Member
Od: 07.2005
Skąd: kiedyś KAZIMIERZ teraz tylko Libertów
Offline
#
966
22.03.2009, 17:10
hmmmm ja nie moge nigdzie tego znaleść
jarek kazik
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do jarek kazik
Znajdź inne posty napisane przez jarek kazik