Wyświetl pojedynczy post
Suszanin
Senior Member
 
Od: 02.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6668
Stary 22.03.2009, 16:13
http://www.justin.tv/neptyk1988 - Orientuje się ktoś czy będzie tu transmisja meczu na 100% ?
WISŁA- Dla WAS To Pięć Liter...
Dla NAS Całe Życie...


Odpowiedz cytując