Temat
:
Mam pytanie....
Wyświetl pojedynczy post
Suszanin
Senior Member
Od: 02.2009
Offline
#
6668
22.03.2009, 16:13
http://www.justin.tv/neptyk1988
- Orientuje się ktoś czy będzie tu transmisja meczu na 100% ?
WISŁA- Dla WAS To Pięć Liter...
Dla NAS Całe Życie...
Suszanin
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Suszanin
Znajdź inne posty napisane przez Suszanin