Wyświetl pojedynczy post
TSW Fanatyk
Senior Member
 
 
Od: 06.2005
Skąd: Reymonta 22 (X)/D3

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6667
Stary 22.03.2009, 16:10
unpredictable_wislaczka napisał(a):Wyświetl post
chcę się połączyć z radio Biała Gwiazda,ale wyskakuje mi komunikat w winampie,że niby nie jestem podłączona do internetu.
Czym to może być spowodowane?
spróbuj foobarem może
I
Odpowiedz cytując