|
Senior Member
Od: 06.2005
Skąd: Reymonta 22 (X)/D3
Offline
|
#6667

22.03.2009, 16:10
|
unpredictable_wislaczka napisał(a): 
chcę się połączyć z radio Biała Gwiazda,ale wyskakuje mi komunikat w winampie,że niby nie jestem podłączona do internetu.
Czym to może być spowodowane?
|
spróbuj foobarem może
|
|