Temat
:
Ekstraklasa 2008/2009
Wyświetl pojedynczy post
ultr4
Senior Member
Od: 01.2009
Offline
#
5058
22.03.2009, 15:56
Murawski ostatnio gral bardzo przecietnie, wiec nie jest to duze oslabienie.
ultr4
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do ultr4
Znajdź inne posty napisane przez ultr4