Wyświetl pojedynczy post
ToTylkoJa
Senior Member
 
 
Od: 05.2008
Skąd: Ł3

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5054
Stary 22.03.2009, 13:47
to, że poziom naszej ligi się podniósł to złudne zjawisko. Tylko nam się tak wydaje, a gdy przychodzi co do czego, to biją nasze kluby już nie tylko kluby zachodnie, ale również wschodnie. Raz na kilka lat zdarzy się wyskok w stylu Lecha i to wszystko. Liga Rumuńska, Ukraińska - tam można mówić o podnoszącym się poziomie, ale nie u nas. To, że jest kilka drużyn walczących o mistrzostwo nie jest równoznaczne, że liga jest silniejsza. Legia z okresu 1/4 LM, Widzew z fazy grupowej LM czy też Wisła z sezonu 1/8 PUEFA by w tej dzisiejszej lidze dzieliły i rządziły. Mistrzostwo któryś z tych zespołów już miałby dawno zapewnione.
Ostatnio edytowane przez ToTylkoJa : 22.03.2009 o godz. 13:50.
Odpowiedz cytując