Wyświetl pojedynczy post
kohprzem'68
Senior Member
 
 
Od: 12.2002
Skąd: w KRAKOWIE tyle GWIAZD ?

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#185
Stary 22.03.2009, 13:47
Atmosfera przedmeczowa się udziela bo spałem trzy godziny przez dziwny sen o remisie (według tych z Kałuży remis to czasem wygrana) niewiarygodnie mnie zdenerwował teraz trzeba już ruszyc powoli cztery litery i zasuwac na mecz dac wszystko z siebie by jakies tam remisy nie prześladowały we śnie .

Byliśmy , widzieliśmy już wiele ..."we all hope this is our moment."
Odpowiedz cytując