Temat
:
Zagadki europejskie i nie tylko... ;)
Wyświetl pojedynczy post
wienek
Ángel Caído
Od: 03.2004
Skąd: Małopolska zachodnia
Offline
#
1116
22.03.2009, 13:32
Bóg Trybun (objawion)
napisał(a):
no i jedziesz z zagadką, czas nagli, szybciej dzisiaj płynie
dokładnie, przed kompem siedzę jak na szpilkach
za chwilę czas "na wojnę się wybrać"
co to takiego, z bardzo dawnego okresu...i gdzie znaleziono ?
Ostatnio edytowane przez wienek : 22.03.2009 o godz. 13:34.
WISŁA KRAKÓW
[J] BRACI SIĘ NIE TRACI !!!!
wienek
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do wienek
Znajdź inne posty napisane przez wienek