Wyświetl pojedynczy post
LAB
Senior Member
 
Od: 03.2004
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5050
Stary 22.03.2009, 13:24
Maciuś napisał(a):Wyświetl post
Podejrzewam ze w Lechu jest ostry konflikt miedzy prezesem a zawodnikami ktorzy chca opuscic klub w lecie. Podobno prezes wszedl do szatni i powiedzial ze o transferach moga jedynie pomarzyc. No i teraz zawodnicy pokazuja kto jest górą w tym sporze.
Tak wiec mamy o jednego kandydata do majstra mniej.
Jakos nie za bardzo moge w to uwierzyc...Przeciez slaba gra spowoduje ze oni nie dostana ofert
Odpowiedz cytując