Maciuś napisał(a):

Podejrzewam ze w Lechu jest ostry konflikt miedzy prezesem a zawodnikami ktorzy chca opuscic klub w lecie. Podobno prezes wszedl do szatni i powiedzial ze o transferach moga jedynie pomarzyc. No i teraz zawodnicy pokazuja kto jest górą w tym sporze.
Tak wiec mamy o jednego kandydata do majstra mniej.
|
Jakos nie za bardzo moge w to uwierzyc...Przeciez slaba gra spowoduje ze oni nie dostana ofert